Wałbrzych - Boguszów-Gorce: na serpentynach jest już nawierzchnia! (FOTO)
Dnia wałbrzyski portal dlawas.info opublikował artykuł
pod tytułem: Wałbrzych - Boguszów-Gorce: na serpentynach jest już nawierzchnia! (FOTO),
w którym piszą, że
"Tylu pracowników i maszyn jeszcze tam nie widzieliśmy - i wreszcie można mówić o jakimś przełomie, bo od strony Krakowskiej na odcinku kilkuset metrów drogi wojewódzkiej 367 jest już nawierzchnia. Zobaczcie zdjęcia.".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu dlawas.info.